Kdo jsem?

„Kdo jsi?“
Směšně jednoduchá otázka.
Je ale stejně tak jednoduchá i odpověď?
Když vám táhne na dvacet a okolí k vám přistupuje jako k normální dospělý holce, začnete nad životem přemýšlet trochu jinak. Třebaže jste si kdysi tak moc dospět přáli, najednou před okolím předepsanými pravidly a nátlakem ultimát – školy, zaměstnání a zásad společnosti – naopak utíkáte. Namísto svých vlastních chtíčů a seberealizace máte teď bejt tací, jakou vás chtěj mít oni – ta velká holka, co zodpovědně zapadá.
Já teda nikdy nevyrostla natolik, abych opravdu velká byla. Naštěstí ani tam uvnitř, a tak si v životě prošlapávám svý vlastní cestičky a střežím svobodu, kterou si nenechám brát.
Tak jsem se nakonec stala vším, čím zrovna být chci, abych nevázla ve stereotypech a zítřkem mohla být zase někým trochu jiným; anebo vším dohromady. Výsledkem je tohle místo k publikaci myšlenek holky, co nesnese příkazy, pravidla a stísněnost, ale žije pro svůj osobní prostor a kreativitu bytí. Holky co chce vidět výsledky svý práce a vytvářet si svý vlastní jméno – ne jako součást nějaké korporace, ale sama za sebe někde venku, kde může psát, fotit, cestovat, publikovat a všechen ten vlastní pohled se světem sdílet.
Jdete do toho se mnou?
Jmenuji se Alexandra Štancelová, koncem ledna jsem oslavila své dvaadvacáté narozeniny a bydlím v Liberci, kde na Technické univerzitě studuji. Jsem volnomyšlenkář a ve volnomyšlenkářství vidím i smysl života. Netrávit polovinu života pod ulitou někoho jiného jenom proto, abychom žít mohli, ale šplhat na vrcholky hor za vším, co skutečně – a samichceme. Nejsem nohama na zemi a to mě na tom baví – většinou to vyjde a pokud holt ne, bude z toho aspoň dobrej článek.
V současnosti se snažím postavit na svou vlastní – copywriterskou – nohu a objevovat tak pozitiva (a negativa) freelancingu. O tom, jak to se mnou a celým tím volnonožstvím vypadá právě píšu, a i když je to pro mě velkej skok do neznáma od kterýho ani já sama nevím, co očekávat, vrhám se do toho po hlavě.

Zpráva, kontakt, spolupráce?
Dejte mi o sobě vědět. Podle mě si plácnem!
info@alexandrastance.com
Stancelove © . Design by FCD.