Praha voilá!

April 29, 2016

Letošní jaro začalo nejlíp, jak jen mohlo – tučnou březnovou výplatou a vyhlídky stát se fitness trenérkou se tak staly zase o něco reálnější. Po čtyřech letech aktivního životního stylu a roce a půl pravidelných návštěv fitness centra, kde jsem mimo jiné před třemi měsíci ukořistila i tu nejskvělejší práci, se nemůžu zbavit tíživého pocitu viny, že jsem se cvičení začala pořádně věnovat až teď.
Práci instruktorky ve fitness jsem si za vlastních dosavadních (ne)zkušeností a poznatků stihla vyzkoušet zohyzděním několika svých přátel, a zatímco oni mě za cvičení zpropadených dipsů pod mým dohledem zřejmě proklínali, jsem já usoudila, že mě tohle prohánění vážně baví. Tak se sama hýbu a trénuju, co to jde – ať už tancem za doprovodu GymRadio při úklidu za barem, pravidelnými procházkami kamkoliv, kam mě instinkt táhne, nebo změnou oboru na vysoké, směřujícím ke sportu. Reserved pomalu střídá Nike a výživové nákupy bécéáček, nakopávačů a proteinů, literární teorii anatomie a obavy z květnových zkoušek obavy z toho, jak zvládnu následující dva měsíce v Praze, a i když z bydlení nakonec sešlo, v jejích ulicích budu beztak bloudit denně.
Když se nad tím tak zamyslím, tak za to, že v Praze nakonec bydlet nebudu, jsem docela ráda. Nikoho tam neznám a má panická hrůza ze samostatného života, byť jen na dva měsíce, by mi nedovolila najít ani vchodové dveře od kolejí, kdyby bylo nejhůř. A co hůř, představa, že by měl můj rozmlsanej jazýček nastoupit na přísnou dietu ala tvrdej rohlík a hrstka drobných z kašny na máslo, mě děsí dvakrát víc. A když jsem zjistila, že cesty z domova by mě vyšly beztak podobně, jen se značně větší ztrátou času v sedadle autobusu, rozhodla jsem se to risknout ve svém stylu, a i když mi to nikdy nevychází, těším se na to třikrát tolik ;)

6 comments

 1. Skvelé fotky, takéto random posty mám najradšej, rôzne fotky a k tomu niečo zo života :) Bývať niekde, kde nikoho nepoznám, by som nedokázala ani ja :/.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Beru to jako výzvu, nakonec se stejně ukáže, že jakejkoli strach byl zbytečnej :) Děkuju!

   Delete
 2. Jsem moc ráda, že Tě to baví a že ses v něčem našla! :) Krásné fotky, jsem u Tebe prvně a musím říct, že jsi fakt kráska ♥.
  Budu ráda, když mě zase někdy navštívíš :).
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. To se tak hezky čte! Děkuju a určitě ano, navštívím :)

   Delete

© Stancelove.