Kdo jsem?

Směšně jednoduchá otázka. Je ale stejně jednoduchá i odpověd?
Když vám táhne na dvacet a okolí k vám přistupuje jako k normální dospělý holce, začnete nad životem přemejšlet trochu jinak. Třebaže jste si kdysi tak moc dospět přáli, najednou před okolím předepsanými pravidly a nátlakem ultimát – školy, zaměstnání a zásad společnosti – naopak utíkáte. Namísto svých vlastních chtíčů a seberealizace máte teď bejt tací, jakou vás chtěj mít oni ta velká holka, co zodpovědně zapadá.
Já teda nikdy nevyrostla natolik, abych opravdu velká byla. Naštěstí ani tam uvnitř, a tak si v životě prošlapávám svý vlastní cestičky a střežím svobodu, kterou si nenechám brát.
Nakonec jsem se stala tak nějak vším, čím zrovna být chci, abych nevázla ve stereotypech a zítřkem mohla být zase někým trochu jiným; anebo vším dohromady. Výsledkem je místo k publikaci myšlenek holky, co nesnese příkazy, pravidla a stísněnost, ale žije pro svůj osobní prostor a kreativitu bytí. Holky co chce vidět výsledky svý práce a vytvářet si svý vlastní jméno – ne jako součást nějaký korporace, ale sama za sebe někde venku, kde může psát, fotit, cestovat, publikovat a celej ten svůj pohled se světem sdílet.
Jdete do toho se mnou?
Jmenuji se Alexandra Štancelová, koncem ledna jsem oslavila své třiadvacáté (uf) narozeniny, kotvim v Liberci, studuju sportovku a živim se copywritingem. Jsem volnomyšlenkář a ve volnomyšlenkářství vidím i smysl života. Netrávit polovinu života pod ulitou někoho jiného jenom proto, abychom žít mohli, ale šplhat na vrcholky hor za vším, co skutečně – a samichceme. Nejsem nohama na zemi a to mě na tom baví – většinou to vyjde a pokud holt ne, bude z toho aspoň dobrej článek. Pár jich tu snad najdete.
Zpráva, kontakt, spolupráce?
Možná byste (ne)měli vědět, že jsem pro každou špatnost. Plácnem si?
info@alexandrastance.com
© Stancelove.